"Cała Polska czyta dzieciom"

21.11.2014r.

Wyjazd do Przedszkola w Hańsku Wolontariuszy: Artur Krzesiak, Kamil Dorosz,Kinga Żyszkowska, Ania Hasioli.Cel: udział w projekcie " Cała Polska czyta dzieciom" , gry, zabawy z najmłodszymi.

Nowi członkowie

W październiku 2014r. zostały oficjalnie przyjęte 3 osoby z Gimnazjum po wcześniejszym przygotowaniu do SKC:
-Karolina Mendel, Magdalena korona, Damian Gugała
Koło liczy 20 członków.
Emil Witowski -opiekun SKC

Porządki na cmentarzu..

12.09.2014r. Doroczne porządki na cmentarzu parafialnym w Hańsku przed odpustem Podwyższenia Krzyża św. -14.09 Nagrobka byłego Dyrektora Szkoły Podstawowej w Dubecznie - śp. Leon Szysz. Wolontariusze: Eliza Majewska, Agata Trojanowska, Ania Hasioli, Kinga Żyszkowska.

"JAN PAWEŁ II- ŚWIĘTYMI BĄDŹCIE"

22.10.2014r. w dniu liturgicznego wspomnienia po raz pierwszy św. Jan Pawła II w parafialnym kościele pw. Matki Bożej Królowej Polski w Dubecznie młodzież ze Szkolnego Koła Caritas nr 68 w Gimnazjum Publicznym im. Józefa Piłsudskiego w Dubecznie poprowadziła wieczorne Papieskie czuwanie modlitewne przed Eucharystią pt. „ JAN PAWEŁ II- ŚWIĘTYMI BĄDŹCIE”- montaż słowno-muzyczny który przybliżył nam po raz kolejny wielkie i nieocenione pokłady nauczania Wielkiego naszego Papieża . Po Eucharystii młodzież z SKC poprowadziła także różaniec.

Kiermasz ciast

16.10.2014r. w Gimnazjum Publicznym w Dubecznie odbył się kiermasz ciast dedykowany papieżowi i wystawa prac plastycznych pt. : „ Jan Paweł II w oczach dziecka” .


Zaangażowani Wolontariusze:

  • Artur Krzesiak
  • Eliza Majewska
  • Weronika Chodkowska
  • Paulina Godula
  • Mateusz Zając